Heidihaus Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 105 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 8 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    De 105 m² Heidihaus Villa Nurmes ligt op slechts 500 meter ver van de Bomba en is geschikt voor 10 gasten. Het biedt een sauna voor een echt ontspannen verblijf. Het vakantiehuis biedt mogelijkheden om kanoën, sneeuwskiën en wandelen in de omgeving, niet ver van Bomba Action.

    Nurmes Church is op circa 25 minuten lopen verderop gesitueerd. Geschiedenisliefhebbers zullen genieten van een bezoek aan het PJHannikainen Laulupuu Monument, op circa 2 km afstand.

    Deze villa biedt patiozichten. Deze accommodatie beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    De 2-slaapkamer Heidihaus Villa heeft een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven om aan alle behoeften van de gasten te voldoen. Trattoria Pielinen biedt Italiaanse gerechten en ligt binnen 13 minuten wandelafstand. Bomban liikenneympyrae I busstation ligt binnen 750 meter afstand van Heidihaus Villa, zodat gasten gemakkelijk Nurmes kunnen ontdekken. U kunt zich ontspannen op een terras en het uitzicht op de tuin bewonderen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Heidihaus Villa Nurmes

    Deze villa biedt patiozichten. Deze accommodatie beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger en handdoeken zorgen ook voor een comfortabele ervaring.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Heidihaus Villa Nurmes Faciliteiten foto Heidihaus Villa Nurmes Wastafels foto Heidihaus Villa Nurmes Keuken foto Heidihaus Villa Nurmes Interieur foto Heidihaus Villa Nurmes Voorzieningen foto Heidihaus Villa Nurmes Voorzieningen foto Heidihaus Villa Nurmes Kamer foto Heidihaus Villa Nurmes Interieur foto Heidihaus Villa Nurmes Interieur foto Heidihaus Villa Nurmes Voorzieningen foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 105 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Heidihaus Villa Nurmes

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Heidihaus Villa Nurmes

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Finland

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Heidihaus Villa?
      De Bomba is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op slechts 500 meter ver van Heidihaus Villa.
    • Is er een keuken beschikbaar in Heidihaus Villa?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Heidihaus Villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Heidihaus Villa?
      In Heidihaus Villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Beschikt dit vakantiehuis over spa?
      Degenen die in dit vakantiehuis verblijven kunnen ontspannen dankzij een sauna.
    • Biedt Heidihaus Villa voorzieningen om te skiën?
      Skiërs kunnen gebruikmaken van een skischool en een skiopslag in Heidihaus Villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Heidihaus Villa Nurmes